İstanbul Ev Taşıma Şirketleri

 

İstanbul ev nakliye firmamız, şehirlerarası ev taşıma noktasında müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır. Tüm eşyalar, 1+1, 2+1 gibi daireler, parça yükler ve evtasimasirketleri komple mobilyalar Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Ayrıca ekipleri,  yükleme öncesinde eşyaları özenle paketlenmektedir. Sökülmesi gereken mobilyalar için ise marangoz desteği sağlanmaktadır. Evde bulunan eşyaların tamamı bilimsel yöntemler ile araçlara yüklenmektedir. Firmamız Ankara, İstanbul, Bursa gibi illere İstanbul şehirlerarası evden eve taşıma hizmetini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Kapalı kasa kamyon ve kamyonet modellerimiz sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile nakil edilmektedir. İstanbul’dan alınan yükler en geç 48 saat içerisin de Ege ve İç Anadolu bölgesine götürülmektedir. Kesinlikle müşterilerimizden ekstra ücretler talep edilmemektedir.

İstanbul Şehirlerarası Ev Taşıma Firmaları

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası ev taşıma firmaları bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz ekonomik fiyatlar ile karşılaşmaktadır. Çünkü tüm müşterilerimize özel fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca komisyon üzerinden iş alımı yapılmamaktadır. hizmetleri tamamen firmamıza ait olan araçlar ile verilmektedir. Parça eşyalar için de sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız güvenli bir hizmet sunmak adına her bir eşyayı sigortalamaktadır. Ofisler, şirketler, kurumsal iş yerleri tamamen sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirlerarası ev taşıma firmaları sayesinde nakil sürecin de en ufak bir problem yaşanmamaktadır. Ayrıca montaj, kurulum gibi işlemler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.hizmetleri anahtar teslim bir şekilde verilmektedir.

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Ücretleri

Şehirlerarası ev taşımacılığı ücretleri 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu ücret yük sayısına ve nakil güzergahına göre değişmektedir. İstanbul Firmamız tarafından talep edilen ücretler arasın da ambalajlama ve montaj evtasimasirketleri.com işcilikleri de yer almaktadır. Ayrıca memurlara özel olarak fiyat indirim ve kampanyaları gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası ev taşımacılığı ücretleri ekspertiz ekipleri tarafından belirlenmektedir. Firmamız 81 ilin tamamına asansörlü evden eve nakliye ve sigortalı ev taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. 4+1, 5+1 ve 5+2 gibi büyük daireler için ise yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır.İstanbul Şehirlerarası nakliyat fiyatları piyasada ki hizmet veren diğer firmalara göre daha ekonomik bir seviye de tutulmaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Taşıma Şehirlerarası evden eve taşıma

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather

20 thoughts on “İstanbul Ev Taşıma Şirketleri”

Leave a Comment

Call Now Button0532 741 84 49