İstanbul Kars Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz, iş yüzünden veya farklı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalmaktadır. Bu zorunluluk Kars nakliyeciler firması arayışını da beraberinde getirmektedir. Sektör de hizmet veren nakliyecilerin bir çoğu sadece

 Kars şehir içi nakliye

 noktasında destek sağlamaktadır. Firmamız ise Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ili için taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’dan Ankara’ya, Balıkesir, Bursa ve İzmir’e düzenli sevkiyatlar yapılmaktadır. Parça yükler, ambar yükleri, ofis mobilyaları kapalı kasa kamyonet ya da tırlar ile nakil edilmektedir. Firmamız Diyarbakır, Bitlis, Şırnak gibi Doğu bölgesi için de Kars nakliyeciler hizmeti sağlamaktadır. Sevkiyat güzergahı ne kadar uzun olursa olsun güvenli taşıma noktasında en ufak bir taviz verilmemektedir.

istanbul kars ev taşıma şirketleri
www.evtasimasirketleri.com

Kars Şehirlerarası Evden Eve Nakliyatev tasima sirketleri istanbul ev tasima sirketleri

Kars şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti, sektörün en önemli hizmetlerinden birisidir. Şehir dışına eşya taşıma desteği sunan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmemektedir. Çünkü uzun mesafelerin sorunsuz bir şekilde kat edilebilmesi için teknolojik ve yeni araç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.  firmamız ise araç noktasın da güçlü bir donanıma sahiptir. Küçük kamyonet, kamyon, panelvan ve tır gibi modeller sayesinde her türlü eşya sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Özellikle de 1+1, 2+1 daireler, parça yükler için talep edilen ücretler çok yüksektir. Kars nakliyeciler firmamız ise sayıca az olan eşyaları bile makul fiyatlarla taşımaktadır. İstanbul’dan 200 kilometre uzaklıkta olan illere özel indirimler gerçekleştirilmektedir.

Kars Şehirlerarası Eşya Taşıma

Kars Şehirlerarası eşya taşıma talebin de bulunan müşterilerimizin adreslerine kamyon yönlendirilmektedir. Eşyalar dikkatli bir şekilde kolilendikten sonra binadan çıkartılmaktadır. Paketleme, yükleme gibi işçilikler sadece uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kars nakliyeciler firmamız, bu süreçte bir aksilik yaşanması, ambalajlı eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Firmamız 81 il için de sigortalı nakliye,  asansörlü nakliye ve kurumsal nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayrıca fiyatlarımız makul bir düzeydedir. 400 kilometrelik mesafeler için net yüzde 15’lik bir indirim yapılmaktadır. Tahini çıkmış memurlar, öğretmenler ve işçiler için ekstra indirimler söz konusudur. Firmamız Ankara üzerinden Eskişehir’e, Konya’ya ve Buldur’a günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. İstanbul Ankara Kars şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri ise haftalık veya günlük verilmektedir.

Kars Şehirlerarası Nakliye Firmaları

Kars Şehirlerarası nakliyat şirketlerine duyulan güven oldukça azdır.  Çünkü pek çok nakliyeci, eşyaları söz verilen tarihe kadar taşımamaktadır. Genel olarak firmalar aynı yöne giden 2 ve 3 iş buluna kadar beklemektedir. Bu nedenle de müşterilerimiz mağdur olmakla beraber teslimatlar da gecikme yaşanmaktadır.  taşımacılık ise tüm eşyaları en geç 48 veya 36 saat içerisin de istenilen adreslere götürmektedir. Özellikle de ambar yükleri, ev eşyaları ve çeyiz sandıkları hızlı bir şekilde taşınmaktadır. 

Kars şehirlerarası nakliyat firmaları

için kesin güvenli ve kaliteli hizmet sunar demek yanlıştır. Çünkü her firmanın tecrübesi, ekipmanları ve hizmet şekli farklıdır. ise, önceliğini nakil güvenliğine, müşterilerinin memnuniyetine ve garantili taşımacılığa vermektedir.

Kars Şehirlerarası  Nakliyeci

Kars nakliyeciler fiyatları müşterilerimiz tarafından merak edilen konulardan birisidir. Ancak

istanbul kars ev taşıma şirketleri

net bir fiyat bilgisi verebilmek adına eşyaların ekspertizden geçirilmesi gerekmektedir. Ayrıca taşıma güzergahının uzunluğu, yük sayısı, istenilen işçilikler gibi etkenler

 Kars nakliyeciler fiyatları 

açısından önemlidir. Firmamız ise sektör de ki rakiplerine oranla ucuz bir  hizmet sunmaktadır.  Ev eşyaları, ofis eşyaları ve mobilyalar için ücretsiz bir şekilde paketleme desteği verilmektedir. 81 il için de kurumsal taşımacılık ve sigortalı nakliye hizmeti de verilmektedir. Detaylı bilgi için  nakliyat ile letişim kurabilirsiniz.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather
Call Now Button0532 741 84 49