Şehirlerarası Ev Taşıma Şirketleri

Şehirlerarası nakliye denilince müşterilerimizin aklına yüksek maliyetler gelmektedir. Çünkü şehir dışı bölgelere sevkiyat düzenleyen firmalar ev veya ofis sahiplerinden absürt fiyatlar istemektedir. ise Türkiye’nin 81 iline ekonomik fiyatlar ile taşıma veya lojistik istanbul-ev-tasima-sirketleri desteği sağlamaktadır. evtasimasirketleri Firmamız evden eve nakliye, ofis taşıma, parça yük taşıma hizmetlerini tüm şehirler ve ilçeler için vermektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliye adı altında ambar yük taşıma, komple yük taşıma, mobilya ve eşya taşıma gibi destekler sağlanmaktadır. Tüm eşyalar araçlara yüklenmeden önce ambalajlanmaktadır. Ambalajlama işlemleri pat pat naylonlar, nakliye battaniyeleri ve koliler ile gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası nakliyat ekipleri tarafından yapılan ambalajlama çalışmaları sayesinde yüklerin zarar görme riski en aza indirilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları ev tasima

İstanbul Ankara başta olmak üzere 80 il için de sevkiyatlar düzenlemektedir. Boş kamyon, kamyonet ve tır modelleri sayesinde her türlü eşya profesyonelce nakil evtasimasirketleri edilmektedir. Ayrıca İstanbul ev taşıma firmamız 1+1, 2+1 gibi daireler, büyük şirket veya ofisler için sigortal şehirlerarası nakliye hizmeti sağlamaktadır. Yük ve eşyaların tamamı sistematik bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında kamyonların kasaların da yer alan eşyaların birbirine zarar vermesi de mümkün değildir. Şehirlerarası nakliyat ekipleri, ev ve ofis taşıma hizmetlerine özel montaj ve de montaj desteği de sağlamaktadır.

Şehirlerarası nakliyat şirketleri 

tarafından sunulan hizmetlerin tamamı kurumsaldır. Örneğin  teslim sürelerin de gecikme yaşanmamakta ve teslimat sırasında tüm eşyalar kontrolden geçirilmektedir. Şehirlerarası nakliye şirketimiz, 4+1, 5+1 evler, dubleks daireler, rezidans ve villalar için profesyonel bir taşıma hizmeti vermektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyat şirketleri baz alındığı zaman en ucuz hizmet bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Bursa, Adana, Konya gibi illere haftalık sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ev ve} ofis taşıma hizmetleri, hangi şehir olursa olsun en geç 2 gün içerisin de verilmektedir. ekiplerimiz tüm eşyaların montajını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.hizmeti alan müşterilerimizin memnuniyet yaşaması mümkün değildir. Çünkü firmamız hem kurumsal hem güvenli hem de ucuz bir taşımacılık desteği sağlamaktadır. İstanbul’dan alınan tüm eşyalar Diyarbakır, Batman gibi Doğu bölgesin de bulunan illere götürülmektedir.

Şehirlerarası Ev Taşıma Eirketleri

firmamız ayrıca  300 Km’yi geçmeyen mesafeler için yüzde 25’e varan fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Şehirlerarası nakliye fiyatları 500 Türk Lirası ile 10 bin Türk Lirası arasında değişmektedir.  ise memurlara, emeklilere ve asgari ücretle çalışan müşterilere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Firmamız İstanbul içi tüm bölgelere 1 saatte araç tahsis etmektedir. Ayrıca ambalajlama, kurulum, yük boşaltma ve yükleme gibi işcilikler için ek ücret alınmamaktadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları makul bir düzey de tutulmaktadır.

Facebooktwitterlinkedinrssyoutubeby feather

2 thoughts on “Şehirlerarası Ev Taşıma Şirketleri”

Leave a Comment

Call Now Button0532 741 84 49